Monitor Philips 243S7EYMB 24 " czarny
Zdjęcia 4 |
Philips 243S7EYMB 24 " czarny
Przekątna:24 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Philips 243S7EYMB 24 " czarny
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
24" Philips S-line 243S7EYMB - 5 ms - Monitor | 630 zł |
Monitor Philips 23.8 243S7EYMB IPS DP Pivot Głoś | 616 zł |
Philips 243S7EYMB - 23.8'' | IPS | Full HD | Pivot MON-LCD-PHI-0004 | 619 zł |
Monitor PHILIPS S-line 243S7EYMB 23.8" 1920x1080px IPS 4 ms | 836 zł |
Monitor PHILIPS 23.8" 1920 x 1080 243S7EYMB/00 Czarny | 664 zł |
pokaż 7 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →