Latarka Petzl Bindi
Wideo 16Zdjęcia 7 |
Petzl Bindi |
|
Jedna z najwygodniejszych latarek spacerowych z mocowaniem na głowę. Jest to ultralekka, ważąca zaledwie 31 g, z cienkim, elastycznym paskiem. Istnieje możliwość noszenia na szyi. Podświetlenie ma przyzwoity poziom żywotności baterii. Dla minimalnej jasności (6 lm) przydziela się 50 godzin aktywności diody LED. Dostępne są jeszcze dwa tryby jasności: 100 i 200 lm. Latarka czołowa Petzl Bindi wyposażona jest w oddzielną czerwoną diodę LED.
Podświetlenie czerwone może pracować zarówno przy świeceniu stałym, jak i w trybie stroboskopowym. Podświetlenie w kolorze czerwonym łagodnie oddziałuje na układ wzrokowy zarówno użytkownika, jak i przechodniów. Komary i inne szkodniki nie gromadzą się w takim świetle. Czerwony sygnał stroboskopowy będzie wyraźnie widoczny z odległości nawet 400 m! Oświetlacz wyposażony jest we wbudowany akumulator o pojemności 680 mAh.
Urządzenie ładowane jest poprzez port micro-USB. Interfejs ładowania jest dobrze uszczelniony. Model posiada ochronę przed wilgocią IPX4. To bardzo lekka i kompaktowa latarka czołowa, która sprawdzi się podczas rekreacji na świeżym powietrzu. Oświetlacz nadaje się do stosowania w domu i w pracy. Marka Petzl oferuje wyłącznie najwyższej jakości, wygodne i niezawodne produkty oświetleniowe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Petzl 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Petzl.
Kup Petzl Bindi
Wszystkie ceny 30 →Petzl Uniseks Bindi E102AA00 Lampka Czołówka Czarny | 189 zł |
Latarka czołówka BINDI E102AA00 200 lumenów black - ONESIZE | 220 zł |
Petzl Petzl Bindi Emerald 200 lm Czołówka Czołówka Blue White E102AA02 | 177 zł |
Czołówka Petzl Bindi 200 lm Uniwersalny | 160 zł |
Petzl Latarka czołowa Petzl Bindi kolor czarny | 212 zł |