Latarka Petzl Actik Core 2022
Wideo 6Zdjęcia 13 |
Petzl Actik Core 2022 |
|
Łatwa w użyciu latarka czołowa, przeznaczona przede wszystkim do użytku w środowiskach o dużej mobilności. To wysoce niezawodny model turystyczny, przystosowany do długich i długich podróży, a także biegania, jazdy na rowerze i wszelkich innych aktywności sportowych. Wersja Core posiada autorski akumulator o pojemności 1250 mAh. Układ zasilania jest hybrydowy, co oznacza, że fabryczną baterię można wymienić na trzy baterie alkaliczne AAA lub niklowo-wodorkowe.
Latarka czołowa Petzl Actik Core 2022 posiada oświetlenie bliskie i dalekie. Dostępny jest osobny tryb świecenia na czerwono, który przydaje się podczas korzystania z urządzenia w pobliżu innych osób, aby nikogo nie oślepiać w ciemności. Przycisk zasilania można zablokować. Stan akumulatora można łatwo monitorować za pomocą wskaźnika. Model ten posiada system zasilania rezerwowego. Gdy poziom naładowania baterii jest niski, włącza się tryb rezerwowy o jasności 5 lm, która stopniowo zanika w ciągu kilku godzin. Odbłyśnik pokryty jest powłoką luminescencyjną, która pozwoli dokładnie i szybko określić lokalizację oświetlacza w ciemności. Ładowanie jest wbudowane w akumulator Core. Pałąk można łatwo regulować, a w razie potrzeby można go zdjąć i wyprać.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Petzl 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Petzl.
Kup Petzl Actik Core 2022
Wszystkie ceny 22 →Petzl ACTIK Core GY E065AA00 | 268 zł |
Petzl Petzl Actik Core Red 600 lm Czołówka Czołówka Red E065AA03 | 288 zł |
Latarka Czołowa Petzl ACTIK Core BLUE | 330 zł |
Petzl - Latarka czołowa Actik Core - 600 lm - Szara - E065AA00 | 373 zł |
CZOŁÓWKA ACTIK CORE-GREEN | 292 zł |