Latarka Petzl Aria 2R (E071AA00)
Wideo 2Zdjęcia 8 |
Petzl Aria 2R |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Petzl 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Petzl.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Petzl Aria 2R
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Petzl Stirnlampe Aria 2R schwarz gelb E071AA00 | 308 zł |
Petzl Latarka czołowa Aria 2R 600 lm | 283 zł |
Czołówka Petzl Aria 2R E071AA00 | 325 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →