Ліхтарик Petzl Bindi
Відео 16Фото 7 |
Petzl Bindi |
|
Один із найзручніших прогулянкових ліхтарів із налобним кріпленням. Це ультралегкий освітлювач вагою всього 31 г із тонким еластичним ремінцем. Доступний варіант носіння через шию. Підсвічування має пристойний рівень автономної роботи. Для мінімальної яскравості (6 лм) виділено 50 годин активності світлодіода. Є ще два режими яскравості: 100 та 200 лм. Налобний ліхтар Petzl Bindi має окремий світлодіод червоного кольору.
Червона ілюмінація може працювати з постійним світінням, і у режимі стробоскопа. Підсвічування червоного кольору має щадний вплив на зорову систему як користувача, так і перехожих. На таке світло не злітаються комарі та інший мерзоти. Сигнальний червоний стробоскоп добре помітний з відстані до 400 м! Освітлювач має вбудований акумулятор 680 мАгод. Заряджання пристрою здійснюється через порт micro-USB. Інтерфейс підзарядки добре герметизований. Модель має вологозахист IPX4. Це дуже легкий і компактний ліхтарик, з яким буде зручно відпочивати на природі. Освітлювач підійде і для використання в домашніх умовах, а також на роботі. Торгова марка Petzl пропонує тільки якісні, зручні та надійні освітлювачі.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petzl 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petzl.
Купити Petzl Bindi
Усі ціни 26 →Petzl Uniseks Bindi E102AA00 Lampka Czołówka Czarny | 184 zł |
Latarka czołówka BINDI E102AA00 200 lumenów black - ONESIZE | 220 zł |
Czołówka Petzl Bindi 200 lm Uniwersalny | 160 zł |
Petzl Petzl Bindi Orange 200 lm Czołówka Czołówka White Orange E102AA01 | 176 zł |
Petzl Latarka czołowa Petzl Bindi kolor czarny | 212 zł |