Latarka Petzl DUO S (E80CHR)
Zdjęcia 6 |
Petzl DUO S |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Petzl 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Petzl.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Petzl DUO S
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PETZL lampa czołowa Duo S 1100 lumenów 3342540105843 | 1 706 zł |
Petzl Petzl Duo S Black/Yellow 1100 lm Czołówka Czołówka Yellow Black E80C | 1 150 zł |
Petzl Latarka czołowa Duo S | 1 465 zł |
Petzl Duo S Headlight Czarny 1100 Lumens | 1 083 zł |
PETZL E80CHR lampa czołowa dla dorosłych uniseks wielokolorowa jeden rozmi | 1 137 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →