Latarka Petzl Tikka 350
Wideo 2Zdjęcia 9 |
Petzl Tikka 350 |
|
Latarka czołowa o niezawodnej obudowie i przemyślanej konstrukcji, pozycjonowana przez producenta w średnim segmencie cenowym. Przede wszystkim model może pochwalić się ochroną obudowy IPx4. Maksymalna jasność głowicy latarki wynosi 350 lm. Dostępne są trzy tryby intensywności podświetlenia: 350, 100 i 7 lm. Znajduje się w nim czerwona dioda LED, która może świecić w sposób ciągły lub sygnalizować miganiem.
Oświetlacz współpracuje z autorskimi uchwytami Helmet i Bike Adapt, dzięki czemu szybko i bezpiecznie zamontujesz urządzenie na kasku lub kierownicy roweru. Latarka czołowa Petzl Tikka 350 wyposażona jest w akumulator Hybrid Concept. Do zasilania iluminatora służy komplet fabrycznych baterii 3xAAA. Standardowe akumulatory można zastąpić akumulatorami CORE. Posiada system sygnalizacji stanu naładowania akumulatora.
Urządzenie posiada elektroniczną blokadę przycisku zasilania. W zestawie znajduje się pokrowiec zwiększający bezpieczeństwo transportu urządzenia w plecaku. Opaska ma bardzo wygodną, symetryczną konstrukcję. Elastyczną taśmę można regularnie prać. Latarka została zaprojektowana z myślą o długim czasie pracy baterii. Przy mocy 7 lumenów podświetlenie może pozostać aktywne przez 110 godzin! Model prezentowany jest na rynku w różnych kolorach: niebieskim, szarym, żółtym i zielonym.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Petzl 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Petzl.
Kup Petzl Tikka 350
Wszystkie ceny 45 →PETZL - TIKKA v2 lampa - unisex szara jeden rozmiar E061AA00 | 130 zł |
Latarka czołówka Petzl Tikka E061AA02 350 lumenów green - ONESIZE | 189 zł |
Czołówka PETZL Tikka 350lm E061AA03 yellow 350lm | 200 zł |
Petzl Petzl Tikka Blue 350 lm Czołówka Czołówka Blue E061AA01 | 137 zł |
Reflektor męski TIKKA LAMP - niebieski | 155 zł |