Latarka Bosch GLI 12V-300 (06014A1000)
Zdjęcia 3 |
Bosch GLI 12V-300 (06014A1000) brak akumulatora |
|
Wygodna ładowalna latarka do tworzenia oświetlonego obszaru roboczego wewnątrz lub na zewnątrz. Zasilany autorskimi akumulatorami litowo-jonowymi Bosch Professional GBA 10,8/12,0 V (w ofercie producenta znajdują się modele od 1 do 6 Ah). Przyda się przy obróbce różnych materiałów, a także przy wykonywaniu szerokiego zakresu prac remontowych, budowlano-montażowych/demontażowych.
Wyposażony w sześć białych diod LED o dużej mocy, zapewniających strumień świetlny 300 lm. Istnieje elektroniczny system stabilizacji jasności, który wyklucza wpływ poziomu pojemności resztkowej na jasność. Latarka akumulatorowa Bosch GLI 12V-300 ma solidną i przemyślaną konstrukcję, dzięki czemu może być zasilana lub zawieszana. Sześciostronny kształt solidnej plastikowej obudowy umożliwia ustawienie i używanie urządzenia w pozycji leżącej. Żywotność akumulatora jest wprost proporcjonalna do pojemności energetycznej akumulatora i wynosi 3 godziny na każdy 1 Ah pojemności znamionowej akumulatora. Pakiet nie zawiera akumulatora i ładowarki, dlatego zakup takiej latarki jest wskazany dla użytkowników posiadających elektronarzędzia Bosch z kompatybilnymi akumulatorami i ładowarkami.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch GLI 12V-300 (06014A1000)
Wszystkie ceny 10 →Bosch Professional system 12V akumulatorowa lampa budowlana LED GLI 12V-30 | 159 zł |
Bosch LYGTE GLI 12V-300 SOLO | 239 zł |
Latarka BOSCH GLI 12V-300 | 205 zł |
Bosch Professional GLI 120-LI - Lampa akumulatorowa (06014A1000) | 212 zł |
Lampa BOSCH GLI 12V-300 Professional, 12 V, 300 lumenów | 218 zł |