Latarka Bosch GLI 12V-330 (06014A0000)
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Bosch GLI 12V-330 (06014A0000) brak akumulatora |
|
Praktyczna ładowalna lampa do organizowania lokalnego, ograniczonego miejsca, oświetlenia wewnętrznego lub zewnętrznego. Zasilany autorskimi akumulatorami litowo-jonowymi Bosch 10,8-V-LI o różnej pojemności o napięciu 10,8 V. Przyda się przy wykonywaniu szerokiego zakresu prac naprawczych, instalacyjnych i demontażowych, a także przy obróbce różnych materiałów. Wyposażony w 10 diod LED dużej mocy o dwóch poziomach jasności.
Bezprzewodowa latarka Bosch GLI DeciLED ma solidną i przemyślaną konstrukcję, która umożliwia jej umieszczenie, zawieszenie lub przytwierdzenie magnetycznie do płaskiej metalowej powierzchni. Wbudowany silny magnes, karabińczyk lub haczyk pomaga dostosować pozycję urządzenia do potrzeb użytkownika. Kąt nachylenia panelu LED można regulować w zakresie 200 °. Dodatkowo latarka jest w pełni kompatybilna ze statywami Bosch o rozmiarze mocowania 1/4”. Żywotność akumulatora jest wprost proporcjonalna do pojemności energetycznej akumulatora i przy pojemności nominalnej 1 Ah wynosi 180 minut. Zakres dostawy nie obejmuje akumulatorów i ładowarki, dlatego zakup takiej latarki jest wskazany dla użytkowników, którzy posiadają już elektronarzędzia Bosch z kompatybilnymi akumulatorami i ładowarkami.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch GLI 12V-330 (06014A0000)
Wszystkie ceny 8 →Bosch Professional system 12V akumulatorowa lampa budowlana LED GLI 12V-33 | 275 zł |
Bosch Light deciled gli 10.8v-li solo | 400 zł |
Latarka akumulatorowa BOSCH, 12 V 06014A0000 | 331 zł |
Latarka BOSCH GLI 12V-330 | 286 zł |
Latarka BOSCH GLI 12V-330 | 286 zł |