Latarka DeWALT DCL510N
Zdjęcia 4 |
DeWALT DCL510N |
|
Zasilany baterią 10,8 V. Akumulator nie znajduje się w zestawie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog DeWALT 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele DeWALT.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup DeWALT DCL510N
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DeWalt 108 V kompaktowa naga jednostka latarka LED DCL510N-XJ | 220 zł |
Dewalt Dewalt Lampa 10,8v led dcl510n | 249 zł |
Latarka DEWALT DCL510N, 10.8 V | 232 zł |
10,8v latarka led (bez akumulatora i ładowarki) | 257 zł |
DeWALT DCL510N | 299 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości latarki DeWALT DCL510N:
- Pochylenie głowicy w 180 °
- Obrót głowy o 180 °
- Wbudowane magnesy do mocowania na metalowych powierzchniach
PolecamyPorównaj w tabeli →