Latarka Bosch GLI 18V-1900 (0601446400) (0.601.446.400)
Zdjęcia 3 |
Bosch GLI 18V-1900 (0601446400) |
|
Ręczna lampa firmy Bosch to model do zaawansowanych zastosowań profesjonalnych. Jest pozycjonowany jako niezastąpione rozwiązanie na placu budowy, przydatne przy wykonywaniu różnych napraw przy braku oświetlenia. Dzięki praktycznemu statywowi z pięcioma pozycjami, oprawę można ustawić dokładnie tak, jak jest to wymagane w danej sytuacji, kierując światło w żądanym kierunku. Latarka Bosch GLI 18V-1900 (0601446400) zasilana jest diodą LED, która zapewnia rozproszone światło mijania o maksymalnym strumieniu świetlnym 1900 lumenów.
To w zupełności wystarcza do komfortowej pracy bez odniesienia do pory dnia czy obecności głównego oświetlenia zasilanego energią elektryczną. Dla użytkowników dostępne są dwa poziomy jasności: maksymalny i 50 procent. Opakowanie nie zawiera akumulatora, ale urządzenie jest kompatybilne z markowymi akumulatorami 14,4 lub 18 V (odpowiednio GBA 14.4 i GBA 18), które są używane z innym profesjonalnym sprzętem marki, m.in. młotowiertarki, śrubokręty, zszywacze budowlane itp. Plastikowa obudowa modelu jest zabezpieczona przed upadkami/wstrząsami, jej długość zbliża się do 30 cm, a waga bez baterii to 1,6 kg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch GLI 18V-1900 (0601446400)
Wszystkie ceny 7 →Bosch Professional GLI 18V-1900 - Akumulatorowa lampa budowlana (060144640 | 507 zł |
Lampa warsztatowa BOSCH Professional GLI 18V-1900 0601446400 | 560 zł |
Bosch Bosch Lampa 14,4/18v gli 18v-1900 solo | 610 zł |
Lampa warsztatowa BOSCH Professional GLI 18V-1900 0601446400 | 560 zł |
Bosch Professional Gli 18v-1900 Focus Niebieski 601446400 | 555 zł |
Lampa akumulatorowa BOSCH GLI 18V-1900 | 491 zł |
- 5 regulowanych pozycji nachylenia do 120 °
- Montaż na statywy z gwintem 5/8"