Latarka Fenix HM50R XM-L2 U2
Zdjęcia 5 |
Fenix HM50R XM-L2 U2 |
|
Praktyczna, mocna i wodoodporna latarka czołowa LED z 4 różnymi trybami pracy i wbudowanym portem ładowania microUSB. Może pracować zarówno z kompletną baterią litowo-jonową o rozmiarze 16340, jak i z baterią CR123A, która działa w niskich ujemnych temperaturach (do -40°). Taka mrozoodporność pozwala nam polecić tę lampę wspinaczom, miłośnikom górskich wędrówek i zimowego wędkowania.
Nadaje się do różnych prac montażowych, demontażowych i naprawczych na wolnym powietrzu w warunkach słabego oświetlenia. Producent pozycjonuje jako produkt ze średniej półki cenowej o standardowej funkcjonalności. Czołówka Fenix HM50R wyposażona jest w niezawodną, ultrajasną diodę Cree XM-L2 U2. Takie źródło światła ma deklarowaną żywotność 50 000 godzin, a w trybie Turbo jest w stanie dostarczyć imponujący strumień świetlny 500 lm, oświetlając obiekty na odległość do 80 m.
Bardziej praktyczne, ekonomiczne i często stosowane w praktyce tryby Maksymalna / Średnia / Minimalna zapewnia jasność 130/30 / 4 lm przy średniej autonomii 10/24/90 godzin (przy użyciu dołączonego akumulatora ARB-L16-700). Odporna na uderzenia aluminiowa obudowa z odporną na ścieranie powłoką Premium Type III (głębokie anodowanie) ma kompaktowy rozmiar i wagę 68 g. Stopień ochrony IPX8 pozwala ignorować kurz, latarka działa pod wodą (do 2 m).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fenix 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fenix.
Kup Fenix HM50R XM-L2 U2
Wszystkie ceny 12 →Fenix Unisex Hm50R V20 Czołówka Czarny HM50R-V2.0 | 199 zł |
Latarka diodowa Fenix HM50R V2.0 - czołówka (HM50R V2.0) | 202 zł |
Fenix Hm50r V2.0 Head Lantern Brązowy FNX HM50R V2.0 | 320 zł |
Fenix Fenix HM50R V2.0 700 lm Czołówka Czołówka Black HM50RV2.0 | 279 zł |
Fenix HM50R | 259 zł |
- 500 lm - 2 godziny pracy
- 130 lm - 14 godzin pracy
- 30 lm - 48 godzin pracy
- 4 lm - 128 godzin pracy