Latarka Fenix E-SPARK (ESPARKBK)
Wideo 3Zdjęcia 16 |
Fenix E-SPARK |
|
Kieszonkowa latarka jako zapasowe światło awaryjne lub ostrzegawcze. Wbudowany akumulator Li-Ion 800 mAh może służyć jako PowerBank. Dostępne są dwie opcje oświetlenia: klasyczne białe oświetlenie i sygnałowa czerwień. Dostępne są trzy poziomy jasności głównego białego podświetlenia: 5, 30 i 100 lm. Czerwone światło może świecić światłem ciągłym lub migać. W zestawie pasek na szyję oraz kółko do kluczy, które decyduje o sposobie użytkowania iluminatora.
Latarka kieszonkowa Fenix E-SPARK wyposażona jest w zdejmowaną osłonę modułu interfejsu. Osłona ta może pełnić funkcję dyfuzora światła, jeśli zostanie przesunięta na głowicę LED. W takim przypadku oświetlenie stanie się kempingowe (dookoła). Światło włącza się i reguluje za pomocą jednego przycisku; wskaźnik ładowania jest wbudowany w przycisk zasilania. Dostępna jest opcja blokady przycisku, która zapobiega samoistnemu włączeniu podświetlenia w kieszeni lub plecaku. Interfejs portu ładowania: USB typu C. Złącze PowerBank: USB typu C. Maksymalna żywotność baterii głównego podświetlenia: 52 godziny (tryb 5 lm). Oświetlacz nie boi się deszczu. Stopień ochrony jest w pełni zgodny z normą IP24. Przy maksymalnej jasności (100 lm) zasięg oświetlenia sięga 30 m.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fenix 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fenix.
Kup Fenix E-SPARK
Wszystkie ceny 8 →fenix E-Spark latarka powerbank FEE-SPARK | 139 zł |
Latarka diodowa Fenix E-SPARK | 137 zł |
Fenix E-SPARK | 139 zł |
Latarka diodowa Fenix E-SPARK KOL.039-525 | 169 zł |
Latarka diodowa Fenix E-SPARK | 139 zł |