Latarka Fenix HL18R-T
Wideo 9Zdjęcia 13 |
Fenix HL18R-T |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fenix 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fenix.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fenix HL18R-T
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fenix HL18R-T latarka czołowa do biegania w terenie i na zewnątrz z system | 179 zł |
Latarka diodowa Fenix HL18R-T czołówka czerwona | 252 zł |
Latarka diodowa Fenix HL18R-T czołówka czerwona (HL18R-T red) | 186 zł |
Fenix Fenix HL18R-T 500 lm Czołówka Czołówka Red HL18R-T | 249 zł |
Latarka diodowa Fenix HL18R-T czołówka czerwona (HL18R-T red) KOL.039-476 | 229 zł |
Fenix Latarka diodowa HL18R-T czołówka czerwona | 252 zł |
Latarka diodowa Fenix HL18R-T czołówka czerwona | 252 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →