Latarka Bosch GLI 18V-300 (06014A1100)
Zdjęcia 6 |
Bosch GLI 18V-300 (06014A1100) brak akumulatora |
|
Ręczna latarka marki Bosch to bezprzewodowa latarka średniej klasy, która może stać się niezastąpionym narzędziem na budowie. Odnosi się do profesjonalnych rozwiązań i może zainteresować hydraulików, elektryków, ślusarzy, producentów mebli itp. Przede wszystkim model będzie odpowiadał właścicielowi narzędzia akumulatorowego innego producenta, ponieważ nie jest wyposażony we własne źródło zasilania, ale jest kompatybilny z markowymi akumulatorami litowo-jonowymi GBA 14.4 i GBA 18.
I są one używane z wkrętarkami, wiertarkami i inny sprzęt budowlany. Latarka Bosch GLI 18V-300 (06014A1100) wyposażona jest w 6 diod zapewniających strumień świetlny 330 lumenów. Do cech modelu należy mechanizm obrotowy, który pozwoli skierować światło we właściwym kierunku lub złożyć korpus, aby zapewnić kompaktowe wymiary do przechowywania i transportu. Oprócz głównego scenariusza zastosowania - trzymając lampę w dłoni, możesz ją zawiesić (jest specjalny haczyk) lub położyć na poziomej powierzchni (bateria będzie pełniła rolę podpory). Inne cechy to odporność na wstrząsy i ochrona przed wilgocią obudowy, co rozszerza zakres użytecznego zastosowania urządzenia oświetleniowego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch GLI 18V-300 (06014A1100)
Wszystkie ceny 9 →Bosch LYGTE GLI 18V-300 SOLO | 333 zł |
Bosch Professional GLI 180-LI - Akumulatorowa lampa budowlana (06014A1100) | 260 zł |
Latarka 14,4-18V GLI 18V-300 Bosch / bez aku | 249 zł |
Bosch Bosch Lampa 14,4/18v gli 18v-300 solo | 310 zł |
Bosch akumulatorowa GLI19V-300 14,4 - 18V 300lm bez akumulatora i ładowark | 256 zł |