Latarka Bosch GLI VariLED (0601443400)
Zdjęcia 7 |
Bosch GLI VariLED (0601443400) regulacja skupienia wiązkibrak akumulatora |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch GLI VariLED (0601443400)
Wszystkie ceny 6 →Bosch GLI 14,4 V/18 V DO-NARZA-BOS-128 | 309 zł |
Bosch Bosch Lampa gli variled 14,4/18v solo | 299 zł |
Bosch akumulatorowa 14,4V - 18V GLI VariLED bez akumulatora (0601443400) | 284 zł |
Latarka akumulatorowa BOSCH gli0601443400 | 225 zł |
Latarka BOSCH GLI VariLed | Bezpłatny transport | Raty | 309 zł |
Latarka BOSCH GLI VariLed | Bezpłatny transport | 309 zł |
Produkty Bosch nie wymagają reklamy. Produkty tej marki są reprezentowane we wszystkich gałęziach elektrotechniki i cieszą się zasłużoną popularnością. Lampa podręczna GLI VariLED nie była wyjątkiem.
Góra dół
Korpus modelu wykonany jest w nietypowej formie - cienkiego prostokąta. W tym przypadku głowica latarki z trzema diodami LED może przyjmować zarówno pozycję poziomą, jak i pionową z 9 pośrednimi kątami pochylenia. W każdym z nich oprawę można bezpiecznie zamocować. Po złożeniu gadżet jest dość kompaktowy i wygląda bardziej jak wąska teczka z możliwością przypięcia do paska i zawieszenia na haczyku.
Zaznacz tutaj!
Model ma wyjątkową zdolność - kąt świecenia jest regulowany. W ten sposób można oświetlić określony obszar pracy lub sprawić, by latarka poprawiała ogólną widoczność pomieszczenia.
Metal na czele
Korpus wykonany jest z metalu i wytrzymuje upadki z wysokości około 2 metrów. Nie ulegnie uszkodzeniu przez słabe uderzenia lub nieostrożne obchodzenie się. Swoją drogą nie wpłynęło to na wagę konstrukcji – przed Tobą jedna z najlżejszych lampek ręcznych na świecie, tylko 300 g. Chociaż warto pamiętać, że waga jest podana bez uwzględniania akumulatora.
Technologia Bosch jak zwykle jest na najwyższym poziomie. Jakość, trwałość i funkcjonalność. Nawet brak akumulatora w zestawie jest nieco kompensowany możliwością zasilania urządzenia z dowolnych markowych akumulatora 18 V lub 14,4 V.
- 2 tryby pracy: światła drogowe i światła mijania
- Może być używany ze wszystkimi akumulatorami Li-Ion Bosch 14,4 i 18 V