Latarka Petzl Pixa 2
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Petzl Pixa 2 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Petzl 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Petzl.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Petzl Pixa 2
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Petzl 650628 PIXA 2 Reflektor 80 lumenów czarny/żółty E78BHB 2UL | 216 zł |
Petzl Petzl Pixa 2 Black/Yellow 80 lm Czołówka Czołówka Yellow Black E78BH | 230 zł |
Petzl Latarka czołowa PIXA 2 z ATEX 80 lm | 224 zł |
Latarka czołowa Petzl Pixa 2 | 255 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości latarki Petzl Pixa 2:
- Przechylenie głowy
- W zestawie uchwyt na kask
PolecamyPorównaj w tabeli →