Ліхтарик Petzl Pixa 2
Відео 1Фото 4 |
Petzl Pixa 2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petzl 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petzl.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petzl Pixa 2
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Petzl 650628 PIXA 2 Reflektor 80 lumenów czarny/żółty E78BHB 2UL | 216 zł |
Petzl Petzl Pixa 2 Black/Yellow 80 lm Czołówka Czołówka Yellow Black E78BH | 230 zł |
Petzl Latarka czołowa PIXA 2 z ATEX 80 lm | 224 zł |
Latarka czołowa Petzl Pixa 2 | 255 zł |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості ліхтарика Petzl Pixa 2:
- Нахил голови
- Кріплення на каску в комплекті
РекомендуємоПорівняти в таблиці →