Samochód zdalnie sterowany Overmax X-Monster 3.0
Zdjęcia 12 |
Overmax X-Monster 3.0
Rodzaj:monster truck
Skala modelu:1:18
Silnik:elektryczny
Maks. prędkość:do 45 km/h
Napęd:pełny
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne X-Monster 3.0
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Overmax 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Overmax.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Overmax X-Monster 3.0
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Overmax X-Monster Truck zdalnie sterowany samochód RC 45 km/h 118 2 akumul | 370 zł |
Samochód zdalnie sterowany OVERMAX X-Monster 3.0 | 282 zł |
Samochód zdalnie sterowany OVERMAX X-Monster 3.0 OV-X-MONSTER 3.0 | 282 zł |
Samochód zdalnie sterowany Terenowy Monster 4x4 45km/h 100m Overmax | 300 zł |
Overmax, pojazd zdalnie sterowany X-Monster 3.0 | 282 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →