Samochód zdalnie sterowany Maisto Mercedes-Benz G-Class 1:24
Zdjęcia 4 |
Maisto Mercedes-Benz G-Class 1:24
Rodzaj:szosowe
Skala modelu:1:24
Silnik:elektryczny
Maks. prędkość:do 6 km/h
Napęd:tylny
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Mercedes-Benz G-Class 1:24
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maisto 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maisto.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maisto Mercedes-Benz G-Class 1:24
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maisto Tech R/C Mercedes klasa G zdalnie sterowany samochód w skali 124 24 | 94 zł |
Mercedes Benz G Class RC Premium 82331 MARC01 | 123 zł |
Maisto Mercedes-Benz G-Class 2018 2,4 GHz Maisto | 89 zł |
Maisto 81526 Mercedes G-Class R/C 15266 | 83 zł |
Maisto M82331 124 Premium RC Mercedes G czarny | 84 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →