Samochód zdalnie sterowany Silverlit X Crawler 1:18
Zdjęcia 10 |
Silverlit X Crawler 1:18
Rodzaj:crawler
Skala modelu:1:18
Silnik:elektryczny
Maks. prędkość:do 7 km/h
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne X Crawler 1:18
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Silverlit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Silverlit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Silverlit X Crawler 1:18
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
EXOST Zdalnie sterowany samochód X Crawler 24Ghz Akumulator Przednie i tyl | 109 zł |
Samochód zdalnie sterowany X-Crawler | 111 zł |
Dumel Samochód zdalnie sterowany X-Crawler Dumel | 111 zł |
Exost, samochód zdalnie sterowany X-Crawler | 107 zł |
Exost, samochód zdalnie sterowany X-Crawler | 105 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →