Радіокерована машина Overmax X-Monster 3.0
Фото 12 |
Overmax X-Monster 3.0
Тип:монстр трак
Масштаб моделі:1:18
Двигун:електричний
Макс. швидкість:до 45 км/год
Привод:повний
Всі характеристики
Характеристики X-Monster 3.0
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Overmax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Overmax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Overmax X-Monster 3.0
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Overmax X-Monster Truck zdalnie sterowany samochód RC 45 km/h 118 2 akumul | 370 zł |
Overmax, pojazd zdalnie sterowany X-Monster 3.0 | 282 zł |
Samochód zdalnie sterowany OVERMAX X-Monster 3.0 | 282 zł |
Samochód Auto zdalnie sterowany pilotem Monster TERENOWY 4x4 45km/h OVERM | 286 zł |
Samochód zdalnie sterowany OVERMAX X-Monster 3.0 | 282 zł |
Samochód zdalnie sterowany Terenowy Monster 4x4 45km/h 100m Overmax | 300 zł |
Samochód zdalnie sterowany OVERMAX X-Monster 3.0 OV-X-MONSTER 3.0 | 282 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →