Samochód zdalnie sterowany Overmax X-Rally 2.0
Wideo 3Zdjęcia 14 |
Overmax X-Rally 2.0
Rodzaj:buggi
Skala modelu:1:22
Silnik:elektryczny
Maks. prędkość:do 25 km/h
Napęd:tylny
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne X-Rally 2.0
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Overmax 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Overmax.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Overmax X-Rally 2.0
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Overmax X-Rally zdalnie sterowany samochód RC zasięg do 100 m prędkość do | 99 zł |
Samochód zdalnie sterowany OVERMAX X-Rally 2.0 | 113 zł |
Samochody Overmax X-Rally DZI-ZPOJ-OVR-003 | 113 zł |
Samochód zdalnie sterowany OVERMAX X-Rally 2.0 | 113 zł |
Samochód zdalnie sterowany OVERMAX X-Rally 2.0 OV-X-RALLY 2.0 | 99 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →