Samochód zdalnie sterowany Silverlit 360 Tornado 1:18
Zdjęcia 7 |
Silverlit 360 Tornado 1:18
Rodzaj:wyczynowe
Skala modelu:1:10
Silnik:elektryczny
Maks. prędkość:do 15 km/h
Napęd:tylny
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne 360 Tornado 1:18
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Silverlit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Silverlit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Silverlit 360 Tornado 1:18
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
EXOST Remote Control All Terrain Car - Pixie - Najbardziej atrakcyjny samo | 152 zł |
Silverlit RC Pixie Racing car | 173 zł |
Dumel Samochód zdalnie sterowany 360 Tornado Dumel | 177 zł |
Silverlit 360 Tornado Spheric | 276 zł |
Zdalnie sterowany samochód Pixie Amazone | 193 zł |
pokaż 7 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości samochodu zdalnie sterowanego Silverlit 360 Tornado 1:18:
- Pompowane koła (w zestawie pompa wspomagająca)
PolecamyPorównaj w tabeli →