Samochód zdalnie sterowany Overmax X-Hooligan
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Overmax X-Hooligan
Rodzaj:traggi
Skala modelu:1:10
Silnik:elektryczny
Maks. prędkość:do 50 km/h
Napęd:pełny
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne X-Hooligan
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Overmax 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Overmax.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Overmax X-Hooligan
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Overmax X-Hooligan duży szybki zdalnie sterowany samochód skala 110 prędko | 554 zł |
Samochód RC zdalnie sterowany OVERMAX X-HOOLIGAN | 554 zł |
Samochód zdalnie sterowany OVERMAX X-Hooligan | 554 zł |
Samochód zdalnie sterowany OVERMAX X-Hooligan OV-X-HOOLIGAN | 554 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →