Żarówka Osram LED Classic A 40 5.8W 2700K E27
Zdjęcia 3 |
Osram LED Classic A 40 5.8W 2700K E27 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Osram 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Osram.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Osram LED Classic A 40 5.8W 2700K E27
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Osram ?arówka ?wiat?a LED STAR+ Daylight Sensor Standard 6W/827 (40W) Fros | 55 zł |
Żarówka LED OSRAM LEDSCLA40DS 6W E27 | 28 zł |
Osram Żarówka LED OSRAM E27 4,9W opal czujnik światła dziennego | 34 zł |
Żarówka LED OSRAM LEDSCLA40DS 6W E27 | 28 zł |
Żarówka Led E27 A40 5,8W = 40W 470Lm 2700K Ciepła 360° Osram Star Czujnik | 29 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →