Żarówka Osram Classic A 8.5W 2700K E27 3 pcs
Zdjęcia 4 |
Osram Classic A 8.5W 2700K E27 3 pcs |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Osram 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Osram.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Osram Classic A 8.5W 2700K E27 3 pcs
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OSRAM Żarówka OSRAM LED Base Classic A60 8,5W (60W)/806lm/E27/2700K Biały | 45 zł |
Zestaw 3x żarówka E27 8,5W 2700K 806 lm | 18 zł |
Zestaw żarówek LED OSRAM E27 8,5W ciepła 2700K (3 sztuki) | 30 zł |
3x Żarówki LED OSRAM E27 8,5W LED VALUE CLASSIC A 60 ciepła 2700K | 27 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →