Umywalka ORiSTO Silver UME-SI-120-92-C 1200 mm
Zdjęcia 11 |
ORiSTO Silver UME-SI-120-92-C |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ORiSTO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ORiSTO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ORiSTO Silver UME-SI-120-92-C 1200 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Oristo Umywalka meblowa Oristo Silver 120x45 cm prostokątna biały połysk U | 850 zł |
Oristo Szafka wisząca 2D BRYLANT grafitowa | 1 051 zł |
Umywalka Meblowa 120 Oristo Silver | 790 zł |
Modyfikacje ORiSTO Silver UME-SI-120-92-C
Ceny na ORiSTO Silver UME-SI-120-92-C |
---|---|---|---|---|
ORiSTO Silver UME-SI-50-92 500 mm | od 400 zł | 2 oferty | ||
ORiSTO Silver UME-SI-60-92 600 mm | od 466 zł | 3 oferty | ||
ORiSTO Silver UME-SI-90-92 900 mm | od 699 zł | 2 oferty | ||
ORiSTO Silver UME-SI-120-92-C 1200 mm | od 790 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →