Szafka podumywalkowa ORiSTO Silver 120 OR33-SD2S-120-1-C
Zdjęcia 4 |
ORiSTO Silver 120 OR33-SD2S-120-1-C |
|
Szuflady wyposażone są w system cichego domyku.
Umywalka sprzedawana osobno. Dodatkowo uzupełniony blatem.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ORiSTO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ORiSTO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje ORiSTO Silver 120 OR33-SD2S-120-1-C
Ceny na ORiSTO Silver 120 OR33-SD2S-120-1-C |
---|---|---|---|---|
ORiSTO Silver 50 OR33-SD2S-50-1 | od 1 168 zł | 3 oferty | ||
ORiSTO Silver 60 OR33-SD2S-60-1 | od 1 193 zł | 5 oferty | ||
ORiSTO Silver 90 OR33-SD2S-90-1 | od 1 361 zł | 3 oferty | ||
ORiSTO Silver 120 OR33-SD2S-120-1-C | od 1 731 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →