Szafka podumywalkowa Oltens Vernal 60 68002000
Wideo 1Zdjęcia 11 |
Oltens Vernal 60 68002000 |
|
Z cichym systemem zamykania QuietClose. Organizer w górnej szufladzie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Oltens 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Oltens.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Oltens Vernal 60 68002000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Umywalka łazienkowa Oltens Vernal z szafką 60 cm granit 68000400 | 3 600 zł |
Umywalka łazienkowa Oltens Vernal z szafką 60 cm szary mat 68000700 | 3 600 zł |
Umywalka łazienkowa Oltens Vernal z szafką 60 cm biały 68002000 | 3 600 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Oltens Vernal 60 68002000
Ceny na Oltens Vernal 60 68002000 |
---|---|---|---|---|
Oltens Vernal 60 68002000 | od 3 600 zł | 3 oferty | ||
Oltens Vernal 80 68003000 | od 4 100 zł | 3 oferty | ||
Oltens Vernal 100 68004000 | od 4 800 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →