Szafka podumywalkowa ORiSTO Silver 50 OR33-SD2S-50-1
Zdjęcia 8 |
ORiSTO Silver 50 OR33-SD2S-50-1 |
|
Szuflady wyposażone są w system cichego domyku.
Umywalka sprzedawana osobno. Dodatkowo uzupełniony blatem.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ORiSTO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ORiSTO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ORiSTO Silver 50 OR33-SD2S-50-1
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Oristo Szafka łazienkowa pod umywalkę Oristo Silver 50 cm biały połysk OR3 | 1 300 zł |
Oristo Szafka pod umywalkę 50 cm Silver biała | 1 285 zł |
Oristo Silver szafka podumywalkowa wisząca 50x55x44cm biały połysk OR33-SD | 1 168 zł |
Modyfikacje ORiSTO Silver 50 OR33-SD2S-50-1
Ceny na ORiSTO Silver 50 OR33-SD2S-50-1 |
---|---|---|---|---|
ORiSTO Silver 50 OR33-SD2S-50-1 | od 1 168 zł | 3 oferty | ||
ORiSTO Silver 60 OR33-SD2S-60-1 | od 1 193 zł | 5 oferty | ||
ORiSTO Silver 90 OR33-SD2S-90-1 | od 1 361 zł | 3 oferty | ||
ORiSTO Silver 120 OR33-SD2S-120-1-C | od 1 731 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →