Тумба під умивальник ORiSTO Silver 50 OR33-SD2S-50-1
Фото 8 |
ORiSTO Silver 50 OR33-SD2S-50-1 |
|
Скриньки оснащені системою м'якого закривання.
Умивальник купується окремо. Додатково комплектується стільницею.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ORiSTO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ORiSTO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації ORiSTO Silver 50 OR33-SD2S-50-1
Ціни на ORiSTO Silver 50 OR33-SD2S-50-1 |
---|---|---|---|---|
ORiSTO Silver 50 OR33-SD2S-50-1 | від 1 285 zł | 2 пропозиції | ||
ORiSTO Silver 60 OR33-SD2S-60-1 | від 1 199 zł | 4 пропозиції | ||
ORiSTO Silver 90 OR33-SD2S-90-1 | від 1 490 zł | 2 пропозиції | ||
ORiSTO Silver 120 OR33-SD2S-120-1-C | від 1 731 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →