Тумба під умивальник Excellent Tuto 60
Фото 14 |
Excellent Tuto 60 60 см80 см |
|
Гарантія від виробника: 3 роки на тумбу і 5 років на фурнітуру. Використовуються панелі від австрійської компанії Egger. Напрямні від компанії Blum (Австрія). Ящик оснащений безшумною системою висування, також, вона уповільнює закриття скриньки
Додатково комплектується умивальником
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Excellent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Excellent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Excellent Tuto 60
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Excellent Szafka łazienkowa pod umywalkę Excellent Tuto 60 cm biały połysk | 2 075 zł |
Excellent TUTO Szafka pod umywalkę nablatową 60 cm MLEX.0102.600.GRBL szar | 1 471 zł |
Excellent Tuto szafka podumywalkowa wisząca 60x50x45 szary dąb MLEX.0102.6 | 1 328 zł |
Excellent TUTO Szafka pod umywalkę nablatową 60 cm MLEX.0102.600.WHBL biał | 1 951 zł |
Модификації Excellent Tuto 60
Ціни на Excellent Tuto 60 |
---|---|---|---|---|
Excellent Tuto 60 | від 1 328 zł | 4 пропозиції | ||
Excellent Tuto 80 | від 1 763 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →