Patelnia Orion 112904 22 cm czarny
Zdjęcia 3 |
Orion 112904 |
|
Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Orion 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Orion.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Orion 112904 22 cm czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Orion Patelnia żeliwna, talerz żeliwny, 22 cm, z deską | 105 zł |
Patelnia Orion Żeliwna 22cm | 40 zł |
FORMA SZKLANA ŻAROODPORNA DO CHLEBA PASZTETU ORION 120042 | 40 zł |
Patelnia żeliwna LIATINOVA, 22 cm | 97 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →