Panel LCD Optoma Creative Touch 5 Series 5652RK+ 65 "
Zdjęcia 10 |
Optoma Creative Touch 5 Series 5652RK+ 65 "
Przekątna:65 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:czas reakcji 6 ms
Kontrast:5 000:1
Jasność:400 cd/m²
Złącza:VGA, HDMI, LAN
1x gniazdo OPS. Procesor 4 rdzenie A73, karta graficzna Mali G52 MC2, RAM 8 GB, pamięć wbudowana 64 GB.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Optoma Creative Touch 5 Series 5652RK+ 65 "
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Optoma 5652RK 5055387667112 | 8 053 zł |
Monitor OPTOMA Creative Touch 5652RK+ 65" 3840x2160px | 12 550 zł |
Optoma 5652RK+ MON-INT-OPT-014 | 8 990 zł |
Monitor OPTOMA Creative Touch 5652RK+ 65" 3840x2160px | 12 550 zł |
Monitor Optoma 5652RK (H1F0C0JBW101) | 8 991 zł |
Optoma Monitor interaktywny 65 cali IFP 5652RK+ H1F0C0JBW101 | 9 850 zł |
Modyfikacje Optoma Creative Touch 5 Series 5652RK+
Ceny na Optoma Creative Touch 5 Series 5652RK+ |
---|---|---|---|---|
Optoma Creative Touch 5 Series 5652RK+ 65 " | od 8 053 zł | 7 oferty | ||
Optoma Creative Touch 5 Series 5752RK+ 75 " | od 11 449 zł | 6 oferty | ||
Optoma Creative Touch 5 Series 5862RK+ 86 " | od 14 990 zł | 6 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →