ЖК-панель Optoma Creative Touch 5 Series 5652RK+ 65 "
Фото 10 |
Optoma Creative Touch 5 Series 5652RK+ 65 "
Діагональ:65 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:відгук 6 мс
Контрастність:5 000:1
Яскравість:400 кд/м²
Роз'єми:VGA, HDMI, LAN
1x OPS слот. CPU 4 ядра A73, GPU Mali G52 MC2, RAM 8 ГБ, Вбудована пам'ять 64 ГБ.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Optoma Creative Touch 5 Series 5652RK+ 65 "
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Optoma 5652RK 5055387667112 | 8 053 zł |
Monitor OPTOMA Creative Touch 5652RK+ 65" 3840x2160px | 12 550 zł |
Optoma 5652RK+ MON-INT-OPT-014 | 8 990 zł |
Monitor OPTOMA Creative Touch 5652RK+ 65" 3840x2160px | 12 550 zł |
Monitor Optoma 5652RK (H1F0C0JBW101) | 8 991 zł |
Optoma Monitor interaktywny 65 cali IFP 5652RK+ H1F0C0JBW101 | 9 850 zł |
Модификації Optoma Creative Touch 5 Series 5652RK+
Ціни на Optoma Creative Touch 5 Series 5652RK+ |
---|---|---|---|---|
Optoma Creative Touch 5 Series 5652RK+ 65 " | від 8 053 zł | 7 пропозицій | ||
Optoma Creative Touch 5 Series 5752RK+ 75 " | від 11 449 zł | 6 пропозицій | ||
Optoma Creative Touch 5 Series 5862RK+ 86 " | від 14 990 zł | 6 пропозицій |