Lampa błyskowa Olympus FL-900R
Wideo 2Zdjęcia 5 |
Olympus FL-900R |
|
Ochrona przed kurzem i wilgocią, możliwość pracy do -10 °C
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Olympus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Olympus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Olympus FL-900R
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Olympus Fl-900R Lampa Błyskowa Czarny 125 x 81 x 121 cm FL-900 Flash | 1 509 zł |
Olympus FL-900R z diodą LED do filmowania (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 1 699 zł |
Lampa błyskowa OLYMPUS FL-600R | 1 901 zł |
Olympus lampa FL-900R - Raty , Darmowa dostawa (raty 0) | 1 999 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →