Plecak OGIO No Drag Mach 1 21 l
Zdjęcia 4 |
OGIO No Drag Mach 1 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog OGIO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele OGIO.
Kup OGIO No Drag Mach 1 21 l
Ogio Mach 1 Backpack Czarny,Szary 123008.36 | 500 zł |
Plecak motocyklowy Ogio No Drag Mach 1 na motor laptop 15' - 123008-36 | 699 zł |
Plecak motocyklowy Ogio No Drag Mach 1 | 489 zł |
OGIO PLECAK MOTOCYKLOWY NO DRAG MACH 1 CZARNY P/N: 12300836 | 666 zł |
Dla motocyklistów i nie tylko
Opływowy plecak OGIO ma wytrzymały plastikowy przedni. Ten rodzaj kokonu nie tylko wygląda stylowo i nie boi się wody, ale ma również za zadanie chronić model przed przecięciem, a także chronić zawartość przed uszkodzeniem w przypadku uderzeń czy upadków. W efekcie producent pozycjonuje OGIO No Drag Mach 1 jako plecak z napędem. Ale z powodzeniem mogą z niego korzystać rowerzyści i fani innych rodzajów aktywności.
Z przegrodą na 15-calowego laptopa model wygląda na dość uniwersalne miejskie rozwiązanie. Dodatkowo, dla większego bezpieczeństwa przed złodziejami, zapewniono tutaj ukryty zamek błyskawiczny, a od przodu nie ma w ogóle ani jednego zapięcia.
Przemyślana ergonomia
Anatomicznie wentylowane paski na plecy i ramiona OGIO No Drag Mach 1 są wykonane z nylonu. Spód modelu również składa się z tego materiału. Paski są tutaj szerokie, co ma na celu wyeliminowanie dyskomfortu podczas noszenia ciężkich rzeczy. Dla jeszcze lepszego mocowania model otrzymał pas piersiowy oraz pas biodrowy. Jeśli nie zamierzasz ich używać, możesz je zdjąć.
Aby nie wpływać na aerodynamikę obudowy, tradycyjny górny uchwyt, przeznaczony do noszenia plecaka w dłoni, został ukryty.
Dobra głośność
Plecak jest przeznaczony na 21 litrów. Jest dość duża komora główna, która może pomieścić pudełko na lunch, odzież i inne przedmioty. Oprócz wspomnianej przegrody na laptopa znalazło się miejsce na tablet lub ebooka, a także kilka przegródek na drobiazgi. Ale ogólnie, jak w przypadku modelu miejskiego, kieszeni tutaj jest niewiele.
OGIO No Drag Mach 1 to zarówno dobre specjalistyczne rozwiązanie dla motocyklistów, jak i ciekawy plecak miejski z wysokiej jakości ochroną przed złodziejami. A jeśli potrzebujesz dodatkowych motocyklowych „gadżetów”, to warto przyjrzeć się starszej wersji - OGIO No Drag Mach 3. Posiada zdejmowane mocowanie kasku i jeszcze mocniejszy panel przedni, ale model też waży więcej (1,2 kg versus 900 gram).