Plecak OGIO Dakar 3L 12 l
OGIO Dakar 3L |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog OGIO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele OGIO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup OGIO Dakar 3L 12 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ogio Plecak dla dorosłych Dakar Hydration Pack 2835 ml - czarny Czarny Jed | 647 zł |
OGIO PLECAK DAKAR 3L HYDRO P/N: 122101.03 | 740 zł |
Ogio Dakar 3l Backpack Czarny 122101.03 | 512 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →