Opona całoroczna Nokian Seasonproof 1 235/55 R18 104V
Zdjęcia 6 |
Wybierz rozmiar opony
Nokian Seasonproof 1 235/55 R18 104V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nokian Seasonproof 1 235/55 R18 104V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nokian Seasonproof 1 (235/55 R18 104V) T433185 | 586 zł |
Nokian Seasonproof 1 ( 235/55 R18 104V XL ) T433185 | 587 zł |
Opona Nokian 235/55R18 SeasonProof 1 104V - opony całoroczne T433185 | 515 zł |
Nokian Seasonproof 1 ( 235/55 R18 104V XL ) | 594 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →