Opona całoroczna Firestone Multiseason Gen02 235/55 R18 104V
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Firestone Multiseason Gen02 235/55 R18 104V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Firestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Firestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Firestone Multiseason Gen02 235/55 R18 104V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
FIRESTONE MULTISEASON 2 XL - 235/55R18 104V - C/B/72dB - opony całoroczne | 727 zł |
Firestone Multiseason GEN02 (235/55 R18 104V) 28601 | 573 zł |
Firestone Multiseason 2 ( 235/55 R18 104V XL EVc ) | 627 zł |
Firestone Multiseason 2 ( 235/55 R18 104V XL EVc ) 28601 | 619 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →