Opona całoroczna VIKING FourTech Plus 235/55 R18 104V
Wybierz rozmiar opony
VIKING FourTech Plus 235/55 R18 104V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog VIKING 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele VIKING.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup VIKING FourTech Plus 235/55 R18 104V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
VIKING Opony całoroczne 235/55 R 18 XL TL 104V FOURTECH PLUS BSW MS 3PMSF | 718 zł |
Viking FourTech Plus ( 235/55 R18 104V XL EVc ) 15634040000 | 587 zł |
Viking FourTech Plus (235/55 R18 104V) 15634040000 | 541 zł |
Viking FourTech Plus ( 235/55 R18 104V XL EVc ) | 594 zł |
Opona Viking 235/55R18 FourTech Plus 104V XL FR - opony całoroczne 1563404 | 519 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →