Opona zimowa Nokian Hakkapeliitta LT3 315/70 R17 121Q
Wideo 2Zdjęcia 22 |
Wybierz rozmiar opony
Nokian Hakkapeliitta LT3 315/70 R17 121Q |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nokian 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nokian.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nokian Hakkapeliitta LT3 315/70 R17 121Q
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nokian Hakkapeliitta LT3 (315/70 R17 121/118Q) T430957 | 2 544 zł |
Nokian Hakkapeliitta LT3 ( LT315/70 R17 121/118Q 8PR Aramid Sidewalls, prz | 3 794 zł |
Nokian Hakkapeliitta LT3 ( LT315/70 R17 121/118Q 8PR Aramid Sidewalls, z k | 2 542 zł |
Nokian Hakkapeliitta LT3 (315/70 R17 121/118Q) TS32402 | 2 135 zł |
Nokian Hakkapeliitta LT3 ( LT315/70 R17 121/118Q 8PR Aramid Sidewalls, prz | 3 840 zł |
Nokian Hakkapeliitta LT3 ( LT315/70 R17 121/118Q 8PR Aramid Sidewalls, z k | 2 539 zł |
Wideo recenzje
Polecamy