Opona letnia Nexen Nblue HD Plus 215/55 R17 94V
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen Nblue HD Plus 215/55 R17 94V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen Nblue HD Plus 215/55 R17 94V
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nexen N blue HD Plus (215/55 R17 94V) 13880NXK | 420 zł |
Nexen N blue HD Plus ( 215/55 R17 94V 4PR ) | 450 zł |
Nexen N blue HD Plus ( 215/55 R17 94V 4PR ) 16771NX | 444 zł |
Opona Nexen 215/55R17 N BLUE HD+ 94V - opony letnie 1388 | 397 zł |
Opona letnia NEXEN N'BLUE HD PLUS 215/55R17 94V | 416 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →