Літня шина Nexen Nblue HD Plus 215/55 R17 94V
Відео 1Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Nexen Nblue HD Plus 215/55 R17 94V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen Nblue HD Plus 215/55 R17 94V
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nexen N blue HD Plus (215/55 R17 94V) 13880NXK | 420 zł |
Nexen N blue HD Plus ( 215/55 R17 94V 4PR ) | 450 zł |
Nexen N blue HD Plus ( 215/55 R17 94V 4PR ) 16771NX | 445 zł |
Opona Nexen 215/55R17 N BLUE HD+ 94V - opony letnie 1388 | 397 zł |
Nexen N blue HD Plus (215/55 R17 94V) 16771NX | 443 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →