Opona letnia Nexen Nblue HD Plus 185/65 R14 86H
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen Nblue HD Plus 185/65 R14 86H 185/65 R14 86 H 185/65 R14 86 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen Nblue HD Plus 185/65 R14 86H
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nexen N blue HD Plus (185/65 R14 86H) 13851NXK | 301 zł |
Nexen N blue HD Plus ( 185/65 R14 86H 4PR ) 16729NX | 408 zł |
Nexen N blue HD Plus ( 185/65 R14 86H 4PR ) | 241 zł |
Nexen N blue HD Plus (185/65 R14 86H) 16729NX | 445 zł |
Nexen N blue HD Plus (185/65 R14 86H) 18306NX | 306 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Nexen Nblue HD Plus 185/65 R14 86H
Ceny na Nexen Nblue HD Plus 185/65 R14 86H |
---|---|---|---|---|
Nexen Nblue HD Plus 185/65 R14 86H | od 234 zł | 9 oferty | ||
Nexen Nblue HD Plus 185/65 R14 86T | od 199 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →