Opona letnia Nexen Nblue HD Plus 185/65 R14 86T
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen Nblue HD Plus 185/65 R14 86T 185/65 R14 86 H 185/65 R14 86 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen Nblue HD Plus 185/65 R14 86T
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nexen N blue HD Plus ( 185/65 R14 86T 4PR ) 18325NX | 289 zł |
Nexen N blue HD Plus (185/65 R14 86T) 15173NXK | 260 zł |
Nexen N blue HD Plus ( 185/65 R14 86T 4PR ) | 267 zł |
Opona Nexen 185/65R14 N"Blue HD Plus 86T - opony letnie 18325NX | 217 zł |
Opona letnia Nexen N'BLUE HD PLUS w rozmiarze 185/65R14 | 199 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Nexen Nblue HD Plus 185/65 R14 86T
Ceny na Nexen Nblue HD Plus 185/65 R14 86T |
---|---|---|---|---|
Nexen Nblue HD Plus 185/65 R14 86H | od 236 zł | 9 oferty | ||
Nexen Nblue HD Plus 185/65 R14 86T | od 199 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →