Opona letnia Radar RPX800 185/65 R14 86H
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Radar RPX800 185/65 R14 86H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Radar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Radar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Radar RPX800 185/65 R14 86H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GOMME PNEUMATICI RADAR 185/65 R14 86H RPX-800 MS RASYCN0804 | 338 zł |
Radar RPX800 (185/65 R14 86H) RASYCN0804 | 337 zł |
Radar RPX800 (185/65 R14 86H) RSC0001 | 436 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →