Opona letnia Nexen Nblue HD 185/65 R15 88T
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen Nblue HD 185/65 R15 88T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen Nblue HD 185/65 R15 88T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OPONY PNEUMATYCZNE NEXEN 185/65 R15 88T NBLUE HD 13391NXK | 316 zł |
Nexen N blue HD (185/65 R15 88T) 13391NXK | 245 zł |
Nexen N blue HD ( 185/65 R15 88T 4PR ) | 254 zł |
Nexen N blue HD ( 185/65 R15 88T 4PR ) 13391NXK | 251 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →