Opona letnia Bridgestone Turanza T005 185/65 R15 88T
Wideo 8Zdjęcia 11 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Turanza T005 185/65 R15 88T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Turanza T005 185/65 R15 88T
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Turanza T005 ( 185/65 R15 88T ) 13371 | 361 zł |
Bridgestone Turanza T005 (185/65 R15 88T) 13371 | 362 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 185/65 R15 88T ) | 366 zł |
Opona Bridgestone 185/65R15 TURANZA T005 88 T - opony letnie 13371 | 345 zł |
Opona letnia BRIDGESTONE TURANZA T005 185/65R15 88T | 361 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Turanza T005 185/65 R15 88T
Ceny na Bridgestone Turanza T005 185/65 R15 88T |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza T005 185/65 R15 88H | od 393 zł | 7 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 185/65 R15 88T | od 345 zł | 9 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 185/65 R15 92T | od 382 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →